close
تبلیغات در اینترنت
خطرناک ترین ستاره مادرید چه کسی است؟
loading...

*** فقط بارسلونا ***

خطرناک ترین ستاره مادرید چه کسی است؟ با شنیدن این سوال، چه پاسخی به ذهنتان می رسد؟ رونالدو؟ اوزیل؟ بنزما؟ یا فردی دیگر؟ اما مهار هیچ کدام از اینها، برای ستارگان آبی و اناری چندان دشوار نیست. در مورد یک خرید چند ده میلیون دلاری صحبت نمی کنیم. یکی از محصولات فعالیتهای اقتصادی - عمدتا ناسالم - فلورنتینو پرز، مد نظر ما نیست. به راستی، خطرناک ترین ستاره مادرید برای بارسلونا چه کسی است؟ ستاره ای که بیش از یک قرن با لباسی با رنگ دیگر، برای این تیم درخشیده، و انبوهی از عناوین رنگارنگ را برای پایتخت فجیع…

خطرناک ترین ستاره مادرید چه کسی است؟

هادی بازدید : 352 08 / 12 / 1391 نظرات ()

خطرناک ترین ستاره مادرید چه کسی است؟

با شنیدن این سوال، چه پاسخی به ذهنتان می رسد؟ رونالدو؟ اوزیل؟ بنزما؟ یا فردی دیگر؟ اما مهار هیچ کدام از اینها، برای ستارگان آبی و اناری چندان دشوار نیست. در مورد یک خرید چند ده میلیون دلاری صحبت نمی کنیم. یکی از محصولات فعالیتهای اقتصادی - عمدتا ناسالم - فلورنتینو پرز، مد نظر ما نیست.

به راستی، خطرناک ترین ستاره مادرید برای بارسلونا چه کسی است؟ ستاره ای که بیش از یک قرن با لباسی با رنگ دیگر، برای این تیم درخشیده، و انبوهی از عناوین رنگارنگ را برای پایتخت فجیع ترین دیکتاتوری قرن به ارمغان آورده است.

http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/1.jpg

چه کسی است که تاریخچه جنایات ژنرال فرانکو در زمین فوتبال را نداند؟ چه کسی است که داستان تهدید بازیکنان بارسا به قتل عام خانواده هایشان توسط نیروی نظامی را در بین دو نیمه آن ال کلاسیکوی معروف نشنیده باشد؟ چه کسی است که بازیکنان و مربیان تیرباران شده کاتالان را به یاد نداشته باشد؟ بله، ژنرال فرانکو به هلاکت رسیده و بنیان دیکتاتوری از هم پاشیده است، اما قصه، هنوز هم همان قصه است!

راه دوری نرویم؛ نگاهی به درخشش پر فروغترین ستاره قرن اخیر مادرید در بازی ال کلاسیکوی دور رفت بیاندازیم! قضاوتی که مطابق انتظار، پر از اشتباه و تحت تاثیر لمپنیزم مورینیو و حمایتهای کاخ سلطنتی - که اکنون رسما توان و دغدغه ای جز حمایت از تیم پایتخت ندارد - و البته خزانه مملو رئال مادرید که همچون گذشته، از الطاف و حمایتهای بانکها و بنگاههای اقتصادی بزرگ اسپانیا بهره مند است، برگی دیگر از این قصه تکراری را رقم زد، تا دوستداران فوتبال اسپانیا بیش از پیش به انتظار روزی بنشینند که یک «کالچیوپولی» اسپانیایی به وقوع بپیوندد!

و اما بعد...

در بازی رفت الکلاسیکو، صحنه های مشکوکی که بیننده به سختی می تواند قضاوت اشتباه در آنها را حاصل از خطای سهوی بداند، به کرات اتفاق افتاد. بیایید نگاهی به مهمترین این صحنه ها بیاندازیم.

دقیقه 2 بازی:

پرش ماهرانه استاد شیرجه، رونالدو، از روی پای پیکه!


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/2.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/3.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/4.JPG


نه تنها این صحنه خطا اعلام شد و می توانست به یک گل زودهنگام ارزشمند برای تیم مادریدی تبدیل شود، بلکه پیکه کارت زردی نیز به خاطر خطایی که انجام نداده بود دریافت کرد تا در 88 دقیقه بعدی بازی، ناگزیر به بازی محتاطانه باشد!

دقیقه 5 بازی:

خطای خشن آربلوئا به روی دنی آلوز!


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/5.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/6.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/7.JPG


هیچ جریمه شخصی برای آربلوئا در نظر گرفته نشد.

دقیقه 18 بازی:

تداوم بازی خشن و خطاهای مکرر بازیکنان مادریدی که خیالشان از بابت داور مسابقه آسوده بود!


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/8.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/9.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/10.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/11.JPG


جالب است به یاد بیاورید که این صحنه حتی خطا هم اعلام نشد!

دقیقه 22 بازی:

خطای خشن و عمدی کایخون روی مچ پای بوسکتس!


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/12.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/13.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/14.JPG


فکر می کنید کایخون بابت این خطای عمدی، کارت زردی دریافت کرد؟ بازی را دوباره ببینید!

دقیقه 31 بازی:

اما شاهکار داوری در دقیقه 31 بازی تجلی پیدا کرد!


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/15.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/16.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/17.JPG


دنی آلوز صحبت جالبی در مورد این صحنه دارد: «اگر من این خطا را کرده بودم، احتمالا اخراج می شدم. اما انگار نمی توانیم الکلاسیکویی بدون رونالدو را تصور کنیم!»

دقیقه 52 بازی:

خطای وحشیانه اسین به روی آلبا!


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/18.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/19.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/20.JPG


حتی فکرش را هم نکنید که یک بازیکن مادریدی به خاطر چنین خطای وحشیانه ای اخراج شود!

دقیقه 56 بازی:

در این دقیقه، یکبار دیگر تیم داوری یا همان ستاره بی بدیل مادرید، درخشید!


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/21.JPG


صحنه ای که تشخیص آن به واقع کار دشواری نبود، آفساید اعلام شد، تا مسی از رسیدن به گل دوم بارسا باز بماند. به نظر شما اگر نتیجه بازی 2-0 می شد، چه سرنوشتی در انتها پیدا می کرد؟

دقیقه 60 بازی:

یک تجلی دیگر از تاکتیک مورینیویی و استاد اجرای آن آلونسو!


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/22.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/23.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/24.JPG


حتی فکرش را هم نکنید که بابت چنین خطای پیش پا افتاده ای کارت زردی دریافت کرده باشد!

دقیقه 81 بازی:

شیرجه زیبای کاروالیو و دفع توپ مسی. انصافا کاروالیو نشان داد که چیزی از کاسیاس کم ندارد!


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/25.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/26.JPG


کارت زرد؟ نخیر. یک خطای ساده فوتبالی بیشتر نبود!

دقیقه 86 بازی:

اما فکر نکنید خدای ناکرده داور مسابقه کارتهایش را در خانه جا گذاشته بود. این هم مدرکش:


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/27.JPG


این صحنه را حتما به یاد دارید. توپ توسط بازیکن مادریدی به اوت فرستاده شد، اما کمک داور آن را کرنر اعلام کرد. توپ بازگشتی از کرنر، به گل تساوی پایتخت نشینان مبدل شد و پویول بابت اعتراض به چنین اشتباه آشکاری، کارت زرد دریافت کرد!

دقیقه 92 بازی:

این شیرجه دقایق پایانی نیز خالی از لطف نیست. شاید، اگر رونالدو سراغ ورزش شنا می رفت، می توانست بدون احساس سایه ای بالای سرش فعالیت کند!


http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/28.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/29.JPG
http://rozup.ir/up/justbarca/Pictures/Na_Davari_El_Clasico/30.JPG


چه بسا این صحنه هم اگر در دقیقه 70 بود، خطا گرفته می شد و دنی آلوز نیز یک کارت رنگی نوش جان می کرد!به نظر شما خطرناک ترین ستاره مادرید در بازی امشب کیست؟!

توصیه می کنم در مورد سوابق داور بازی، Undiano Mallenco دست به تحقیق و مطالعه نزنید که ممکن است به شکل بدی برای بازی امشب دچار استرس شوید!

امیدوارم بازیکنان بارسا بتوانند در بازی امشب موفق به مهار این ستاره همیشه در اوج مادریدی شوند که بی شک، این تنها مانع برای آنها در راه رسیدن به فینال جام حذفی خواهد بود!


منبع:fcbarcelona.ir

 

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط motv در تاریخ 1391/12/10 و 23:18 دقیقه ارسال شده است

من برای کل کل نیومدم بیشتر اوقات میومدم تا از اخبار آگاه بشم.دلیل طرفداری هم این بود که زیباترین فوتبال رو بازی میکرد (قبل رونالدو برزیلی).فوتبال پاک رو خوب اومدی امیدوارم فوتبال پاک باشه تا بیش از این حق رئال خورده نشه وگرنه 9 قهرمانی رئال 12 تا میشد و از بارسا کم میشد.زمان 5-0 هم شما نیومدی ولی سایتای طرفداری رئال پر بود از بارسایی ها.من فقط وقتی دیدم توهین و تهمت زدید پیغام دادم وگرنه هیچوقت نمیخوام طرفدار تیم دیگه ای رو ناراحت کنم چون دیدم بعضی طرفدارای تیم های دیگه میان تو سایت رئال پیغام میدن و اکثرا پر از توهین است به همین خاطر کامنت نمیدم این هم به خاطر این بود که یکطرفه به قاضی نرید چون طرف مقابل هم خیلی حرف داره که نمیزنه همین.خداییش ناراحت شدی. از جمله "بعد بیا کل کل کنیم" مشخصه.پدر کشتگی نداری که.گناه کردیم طرفدار رئالیم؟تنها خواسته من هم از شما قرار دادن اخبار تیم خودتونه نه تیمای دیگه .شکلکبا تشکرشکلک
پاسخ : سلام ...... بله خیلی ها هستن که وقتی تیمشون تیم حریف رو میبره تو سایت خودشون کلی تیم حریف رو مسغره میکنن و تحقیر می کنن و ... و میرن تو سایت تیم حریف و کلی چرت و پرت می نویسن ....
اما شما مگه تو سایت من توهین و تحقیر و ... دیدی ؟؟؟ این پستی که توش نظر دادی کجاش توهین داره ؟؟؟؟ کجاش رئال رو تحقیر کرده ؟؟؟ کجاش ... ؟؟؟
این پست فقط حقیقت رو نشون داده ....... و هر کس از رئالی ها بگه دروغ و تهمت و افتراس معلومه فقط تعصب داره ... همین .... منطق نداره ......
در مورد اخبار هم باید بگم من اخبار تیم خودم رو میزارم ........ بازی ال کلاسیکو هم مربوط به تیم خودمه دیگه ... ؟؟؟؟ نیست؟؟؟؟؟؟

چطور وقتی والپیپر رقابت مسی و رونالدو رو میزارم نمیگین از تیم خودتون والپیپر بزار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجا چون حقایق روشن میشه میگین فقط اخبار تیم خودتونو بزار ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینم بهتره بدونی من اخبار و پست های معتبر رو تو سایتم میزارم ........... اگه بدونم یه خبر حقیقت نداره یا چند درصد احتمال شایعه داشته باشه هرگز قرار نمیدم .....
پاسخ : دوست عزیز .... یکم منطق داشته باش ... ما پارسال هم یه بار 2_1 به رئال باختیم ... تو جام حذفی دو سال پیش هم با گل رونالدو باختیم و رئال قهرمان شد .... مگه اون موقع بهونه اوردیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ معلومه که نه ............. ولی اینجا که داور داره یه کرمایی میریزه ، باید منتظر عواقبش باشن رئالیآ............دور از جون شما و همه دوستان ، ما خر نیستیم که ببینیم داور داره کاملا تابلو یه کارایی میکنه و مثل مسئول ها و مربی های تیممون ساکت بشینیم ..........
هر عملی دارای یه عکس العمله .... منم با شما پدر کشتگی ندارم ....... اگرم از دست من ناراحت شدین .... شرمنده دیگه ...
تمام ..

این نظر توسط motv در تاریخ 1391/12/9 و 20:25 دقیقه ارسال شده است

مثل بازی با چلسی آرسنال میلان اینتر سویا رئال و بقیه که تو زمین واستون گرفتن
داور فقط یک پنالتی نگرفت که خود رورا هم گفت در نتیجه تاثیری نداره.یادتون رفته میگفتین ما از داوری حرف نمیزنیم؟کل کل نکن دوست من چون بارسا معصوم نیست و اشتباه زیاد داره.رئال هم خیلی خوب بازی کرد یعنی درست و منطقی بازی کرد بارسا هم فقط پاس میداد.بعد گل سوم پویول و پیکه و بوسکتس مثلث تشکیل داده بودن به هم پاس میدادن که مثلا بگن تیکی تاکا زنده هست.شنیدم هنوز دارن پاس میدن به هم.لطفا ادامه نده چون ادامه نداره
پاسخ : آره یادته ؟؟؟؟؟؟؟ بازی با تراکتور سازی هم سه تا پنالتی برا ما گرفتن و کاکرو هر سه تاو گل کرد و ما قهرمان اروپا شدیم!! کنتر که نمیندازه .... ادامه بده .... !!
پاسخ : راستی ... خوش ندارم رئالی تو این سایت ببینم ...
یادمه 5_0 بردیمتون ... اما نرفتیم تو سایت های رئالی تحقیرشون کنیم و عقده هامونو خالی کنیم ..... اما .............................................
پاسخ : ببین ...... حاضرم 10 تایی شه تیمم اما به صورت پاک و تو زمین فوتبال ....
...آره تو راست میگی ...داور فقط یه پنالتی نگرفت ... همین ... برید با این دیکتاتوری حال کنید ... چون زیاد دووم نداره ....
قهرمانی کثیفتونم از همین حالا بهتون تبریک می گم .
پاسخ : تازه اینم بگم تو بازی رفت رونالدو باید اخراج میشد که نشد .... البته اینم جزئ همون چیزاییه که خودت میدونی .......... خودتو به نادونی نزن ... البته شایدم نمیدونی .... یه نگاه به تیمت بنداز و از خودت بپرس برا جی طرفدارش شدی ؟؟؟ ! هر موقع تونستی برا خودت دلیل قانع کننده بیاری بیا باهم کلکل می کنیم

این نظر توسط motv در تاریخ 1391/12/9 و 2:27 دقیقه ارسال شده است

یدتون رفته نیمی از جام هاتون رو با داوری گرفتین.
دنبال بهانه نباشید.رئال خوب بود و برد.بارسا بد بود و باخت همین.درکش خیلی سخت نیست
پاسخ : ما هر چی گرفتیم تو زمین بوده نه ................
نه رئال خوب بود نه بارسا .................. البته رئال شانسم آورد ....... همون دیقه 1 نزدیک بود گل بخورین ........................................ پنالتی که داور نگرفت ..... داور به عنوان مدافع برا رئال بازی کرد ..... از داور حرف نزنم بهتره ... چون تاثیری نداره و فقط اعصاب خودمو خورد میکنم .......
شما هر موقع تونستین تو زمین فوتبال بازی کنین و هر موقع تونستین این پستی که توش نظر دادی رو تا ته بخونی بیا با هم صحبت می کنیم .....
در ضمن این پست برا قبل بازیه ....... نه بعدش که بخوایم بهونه بیاریم. ..........


نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
سلام ... در این سایت اخبار معتبر باشگاه ، والپیپر ، عکس ، پوستر ، کلیپ گلها و ... ی باشگاه بارسلونا قرار میگیره . خودتون تو سایت بگردید و لذت ببرید .
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  با کدوم مطالب این سایت بیشتر از بقیه حال میکنید ؟
  به نظر شما بارسا امسال قهرمان کدوم جامها میشه؟  آمار سایت
 • کل مطالب : 547
 • کل نظرات : 339
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 35
 • آی پی امروز : 8
 • آی پی دیروز : 45
 • بازدید امروز : 76
 • باردید دیروز : 318
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 394
 • بازدید ماه : 4,767
 • بازدید سال : 4,767
 • بازدید کلی : 495,089